Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość

Apartament na sprzedaż

Kraj: Hiszpania
Region: Costa Blanca
Miasto: Sierra de Altea
Operator Inwestycyjny: Tak
Rynek: Pierwotny
Powierzchnia: 579 m2
Ilość pomieszczeń: 5
Piętro: 1
Liczba sypialni: 3
Liczba łazienek: 2
Balkon
Garaż
Cena: 1 700 000

Hiszpania. Bardzo duży apartament na sprzedaż.

GOESTE Nieruchomości prezentuje na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 579m² w jednym z najbardziej pożądanych i uprzywilejowanych obszarów Sierra de Altea.

Nieruchomość składa się z jasnego i przestronnego salonu połączonego z jadalnią, kuchni wyposażonej w niezawodny sprzęt AGD Miele, trzech sypialni, dwóch łazienek i toalety dla gości. Salon i sypialnie mają bezpośredni dostęp do tarasu, który oferuje fantastyczne widoki na morze.
Garaż z pomieszczeniem gospodarczym dostępny z hali, która zarezerwowana jest wyłącznie dla właścicieli mieszań na danym piętrze.

Oryginalny kompleks mieszkaniowy to prywatna inwestycja z 13 niezwykłymi luksusowymi apartamentami. W kompleksie zwracają uwagę spektakularne tarasy, oferujące niezrównane panoramiczne widoki m.in. na zatokę Altea, wyspę Altea, Altea La Vella, Benidorm, El Albir.
Apartamenty mają powierzchnię od 575 do 900 m
², z tarasami od 120 do 300 m². Wewnętrzny układ kompleksu, zaprojektowany przez profesjonalnych architektów i dekoratorów, spełnia marzenia i na pewno trafi w Twój gust.

Kompleks zbudowany jest na ogrodzonej działce o powierzchni 13 000 m² :

– z punktem kontrolnym pojazdu przy wjeździe i wyjeździe,

– parkingami dla gości,

– rozległymi ogrodami z altanami i licznymi punktami widokowymi,

– klubem,

– basenem dla dzieci i spektakularnym głównym basenem o powierzchni 198 m².

Z uwagi na bezpośredni dostęp do autostrady, obecność w pobliżu klubu golfowego, plaży La Olla i przystani Campomanes, krótkiej odległości od centrum miasta Altea (8km), przedsięwzięcie to klasyfikuje się jako osiedle mieszkaniowe Grand Luxury, co czyni je jedną z najbardziej ekskluzywnych inwestycji na całym północnym wybrzeżu Costa Blanca.

Cena 1 700 000 Euro

 

Real Estate Agency GOESTE Nieruchomości presents for sale a luxury apartment of 579m² in one of the most desirable and privileged areas of the Sierra de Altea.

The property consists of a bright and spacious living-dining room, kitchen equipped with Miele household appliances, three bedrooms, two bathrooms and guest toilet. The living room and bedrooms have direct access to the terrace which offers fantastic sea views.
Garage with utility room is available from the hall which is reserved exclusively for owners of apartments on a given floor.

The original residential complex is a private investment with 13 amazing luxury apartments. The complex is equipped with spectacular terraces, offering unparalleled panoramic views of the bay of Altea, the island of Altea, Altea La Vella, Benidorm, El Albir.
The apartments have an area from 575 to 900 m², with terraces from 120 to 300 m². The internal layout, designed by professional architects and decorators, will suit your taste for sure.

The complex is built on a fenced plot of 13,000 m²:
– with the vehicle control point at entry and exit,
– car parks for guests,
– extensive gardens with gazebos and numerous viewpoints,
– a club,
– a children’s pool and the spectacular main pool of 198 m
².

Thanks to the direct access to the motorway, the presence of the golf club, La Olla beach and the Campomanes marina, short distance to the center of Altea (8km), this project is classified as a Grand Luxury housing estate which makes it one of the most exclusive investments around north coast of Costa Blanca.

Price 1 700 000 Euro

Więcej
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Skontaktuj się - mamy dużo więcej ofert

Imię
Field is required!
Nazwisko
Field is required!
Adres email
Field is required!
Telefon
Field is required!
Pytanie?
Field is required!

Zobacz inne oferty

Apartament w NOWYM kompleksie w Słonecznym Brzegu

Apartament na sprzedaż

Słonecznym Brzeg, 
Bułgaria
Powierzchnia: 48.6 m2
Rok budowy: 2022
Cena: 39 990
Willa w Bułgarii w miejscowości Ribaritsa-569m².

Willa na sprzedaż

Ribarica, 
Bułgaria
Powierzchnia: 569 m2
Rok budowy: 2012
Cena: 1 500 000
Dom w Chorwacji w miejscowości Posedarje blisko morza z basenem.

Dom na sprzedaż

Posedarje, 
Chorwacja
Powierzchnia: 85 m2
Cena: 240 000
Dom do wynajęcia w Bułgarii, Dom do wynajęcia w Sofii, Dom na wynajem w Bułgarii, Dom na wynajem w Sofii, House for rent in Bulgaria, House for rent in Sofia, Dom do wynajęcia w Bułgarii, Dom do wynajęcia w Sofii, Mieszkanie na wynajem w Bułgarii .

Dom na wynajem w Sofii

Kokaliane, 
Bułgaria
Powierzchnia: 150 m2
Cena: 2 000
Previous
Next