Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość:

Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość:

Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
goeste nieruchomoŚci
goeste nieruchomoŚci (13)
goeste nieruchomoŚci (11)
goeste nieruchomoŚci (10)
goeste nieruchomoŚci (8)
goeste nieruchomoŚci (6)
goeste nieruchomoŚci (5)
goeste nieruchomoŚci (9)
goeste nieruchomoŚci (7)
goeste nieruchomoŚci (4)
goeste nieruchomoŚci (3)
goeste nieruchomoŚci (2)

Nieruchomość w Bułgarii - Bansko – Bułgaria – Apartamnent na sprzedaż w górach.

Cena: 70 000 EUR

Agencja nieruchomości GOESTE prezentuje nieruchomość w Bułgarii:

Agencja GOESTE Nieruchomości prezentuje na sprzedaż w pełni umeblowany i wyposażony apartament w budynku mieszkalnym o powierzchni 85m² w miejscowości Bansko- Bułgaria.

Znajduje się na 4 piętrze budynku 4 piętrowego z 2008r.

Z okien widać góry Pirin, Rila i Rodopi.

Mieszkanie położone przy jednej z głównych ulic Bansko, w pobliżu znajdują się całoroczne sklepy, restauracje i tawerny.

Odległość do centrum Bansko – 1500 metrów.
Odległość do stacji początkowej – 700 metrów.

Apartament składa się z:
-przedpokoju,
-salonu z aneksem kuchennym i kominkiem,
-2 sypialni,
-łazienki,
-pralni.

Z udogodnień:
· Internet;
· Telewizja kablowa;
· Bezpłatny parking;
· Ochrona.

Roczna opłata za utrzymanie za m²: 6 Euro

#agencjanieruchomosci
Biuro nieruchomości GOESTE. Naszą podstawową usługą jest perfekcyjne przygotowanie nieruchomości do transakcji. Nasze specjalizacje: mieszkania na sprzedaż, mieszkania do wynajęcia, domy na sprzedaż. Ze względu na indywidualne podejście do każdego klienta – pośredniczymy także przy mniej popularnych nieruchomościach.
https://www.goeste.pl/

#jaksprzedać
Sprzedażą nieruchomości zajmujemy się od wielu lat. Doświadczenie przy setkach transakcji spowodowało, że doskonale wiemy jak sprzedać dom, jak sprzedać mieszkanie, jak wynająć mieszkanie – także w nadchodzącym kryzysie gospodarczym związanym z koronawirusem. Mieszkania na sprzedaż będą teraz wymagały dużego zaangażowania.
https://www.goeste.pl/sprzedaj-z-nami

#bezprowizji
Na firmowym kanale Facebook prezentujemy wybrane oferty nieruchomości na sprzedaż oraz nieruchomości do wynajęcia. Oferty nieruchomości, które tam trafiają najczęściej, są oferowane w formie nieruchomości bez prowizji – warto nas obserwować.
https://www.facebook.com/goeste.apartments/

#wiedza
Nasze biuro nieruchomości prowadzi także blog o nieruchomościach. Większość tekstów piszą nasi agenci nieruchomości. Dzielimy się tam wiedzą prawną, spostrzeżeniami, poradami. Opisujemy tam także, jak wygląda praca w nieruchomościach. Zależy nam na tym, aby być w pełni transparentną agencją nieruchomości, w której wszystko jest jawne.
https://www.blog.goeste.pl

#nieruchomościpremium
Na kanale w portalu instagram prezentujemy nieruchomości premium, a także nieruchomości zagraniczne. Jest to bardzo estetyczny portal, w który bardzo ładnie można wkomponować oferty pięknych nieruchomości na sprzedaż. Nasi obserwujący są zarówno z Polski jak i innych krajów. Także jeśli interesują Ciebie ładne: mieszkania na sprzedaż, apartamenty na sprzedaż, apartamenty na sprzedaż to koniecznie nas odwiedź.
https://www.instagram.com/goeste_nieruchomosci

#praca
Ze względu na ilość zleceń co jakiś czas się powiększamy. Jeśli uważasz, że praca w nieruchomościach to coś dla Ciebie, interesujesz się nieruchomościami, lubisz kontakt z ludźmi, nie boisz się wyzwań, chcesz pracować na bardzo wysokim poziomie. Skontaktuj się z nami. Być może nawiążemy współpracę. Agent nieruchomości to trudny zawód, ale potrafi być bardzo wdzięczny.
https://www.goeste.pl/praca-w-agencji-goeste-nieruchomosci

#kariera
Linkedin – na tym kanale coraz częściej chcemy się pojawiać. Chcemy docierać także do osób mocno zaangażowanych zawodowo. Tutaj także chcemy pokazywać, jak pracujemy, czym się zajmujemy, jakie mamy cele. Gorąco zapraszamy do obserwowania naszej agencji nieruchomości.
https://www.linkedin.com/company/goeste-nieruchomosci/

#wideo
Jesteśmy jednym z pierwszych biur nieruchomości, które wdrożyły prezentacje nieruchomości w sposób multimedialny. Od wielu lat prezentujemy mieszkania w ten sposób. Ograniczamy wizyty jedynie do zainteresowanych daną nieruchomością osób. W związku ze zbliżającymi się kłopotami z powodu koronawirusa jesteśmy przygotowani do zdalnych prezentacji. Nie musimy się teraz tego uczyć – gdyż już to potrafimy od dawna. Zaraza w nieruchomościach nam niestraszna.
https://www.youtube.com/c/goeste_pl

Rozwiń
Powierzchnia: 85 m2
Rok budowy: 2008
Rynek: wtórny
Ocena: 5/5 / ilość głosów: (1)
Skontaktuj się

Jeśli masz pytania odnośnie oferty lub potrzebujesz inne, chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie