Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
Menu
Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość:

Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
nieruchomości bułgaria
nieruchomości bułgaria
nieruchomości bułgaria
nieruchomości bułgaria
mieszkanie bułgaria

Nieruchomość w Bułgarii - Mieszkanie w Bułgarii w górach. Bansko

Cena: 31 000 EUR

Agencja nieruchomości GOESTE prezentuje nieruchomość w Bułgarii:

Mieszkanie na sprzedaż w Bułgarii. W górskim kurorcie Bansko – zimowej stolicy Bułgarii.

Mieszkanie z widokiem na góry. Niedaleko głównego centrum narciarskiego w miejscowości Bansko. Mieszkanie raczej do odświeżenia.

W skład nieruchomości wchodzą:

  • salon

  • część wypoczynkowa

  • łazienka

  • balkon

Mieszkanie w Bułgarii na sprzedaż

Apartament typu studio. Mieszkanie jest widne i bardzo ustawne. Mieszkanie zaaranżowane w typowym dla większości hoteli rozkładzie. Mieszkanie idealnie nadaje się zarówno na własny, prywatny użytek, jak i dla celów inwestycyjnych – na stały, cykliczny wynajem. Ogromnym atutem nieruchomości jest lokalizacja. Apartament znajduje się w miejscowości Bansko – zimowej stolicy Bułgarii, która ma bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę sportową oraz turystyczną. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, restauracje oraz ośrodki turystyczne. Nieopodal znajduje się główna ulica Pirin, która pełni rolę głównego deptaku dla turystów. Jest to odpowiednik zakopiańskich Krupówek wzdłuż, której znajdują się liczne karczmy i restauracje.

Biuro nieruchomości w Warszawie GOESTE

Jesteśmy butikową agencją nieruchomości. Nasze główne biuro mieści się w centrum Warszawy, do którego serdecznie zapraszamy. Mamy także zespół agentów nieruchomości, który obsługuje nieruchomości zagraniczne. Nasz oddział nieruchomości w Bułgarii ma także swoje oddziały partnerskie. W sezonie letnim w Słonecznym Brzegu a w sezonie zimowym w Bansko. Istniejemy od 2014 roku i od tego czasu przeprowadziliśmy kilkaset transakcji kupna – sprzedaży nieruchomości.

Komunikujemy się w językach:

  • polskim

  • bułgarskim

  • angielskim

  • rosyjskim

Dla zainteresowanych oferujemy pełną obsługę przy formalnościach związanych z nabyciem nieruchomości. Pomagamy przy kompletowaniu aktualnych dokumentów oraz przy przejściu przez wszystkie procesy związane z nabyciem nieruchomości. Dla osób zainteresowanych nabyciem nieruchomości w celach inwestycyjnych – pomagamy przy kontakcie z operatorem zajmującym się wynajmem mieszkań.

Zapraszamy do kontaktu – mamy często dostęp do niepublikowanych w internecie ofert nieruchomości

Nieruchomości w Bułgarii w Górach

Bansko jest jednym z największych i najbardziej atrakcyjnych górskich kurortów w Bułgarii i w ciągu ostatnich lat rozwinęło się jako najlepszy i najnowocześniejszy ośrodek narciarski, który może pochwalić się nowym, nowoczesnym wyciągiem i trasami narciarskimi odpowiednimi dla narciarzy w każdym poziomie zaawansowania – od początkujących do tych, którzy kochają ekstremalne stoki. Urocza, unikalna przyroda gór Pirin oraz ilość luksusowych hoteli i małych schronisk sprawiają, że jest to pożądany cel zimowego i letniego wypoczynku mieszkańców całej Europy.

Bansko – zimowa stolica Bułgarii

Ogromnym atutem Banska jest fakt, że główny wyciąg narciarski startuje z centrum miasta, dzięki czemu turyści nie muszą dojeżdżać pod wyciąg samochodami czy busami tylko mogą udać się na stok wprost z hotelu. Kolej gondolowa pozwala w szybki sposób dostać się do górnej stacji narciarskiej na wysokość aż 2560 m.n.p.m – czyli na wysokość wyższą nić polskie Rysy. Dzięki tak dużemu przewyższeniu przygotowano łącznie aż 48 km tras narciarskich podzielonych na kilka głównych nartostrad, z których najdłuższa ma aż 24 km długości co plasuje ją w czołówce tras narciarskich na świecie. Dla najbardziej zaawansowanych i wymagających przygotowano także trasy ekstremalne m. in trasa imienia Alberto Tomby. Rejon ten charakteryzuje wysoki wskaźnik opadów, dzięki czemu nie ma potrzeby oglądać się na pogodę więc można w ciemno planować narciarski wypad.

Góry Pirin z najwyższym szczytem Vichren wznoszącym się na wysokość 2914 m.n.p.m to także niesamowite miejsce dla pasjonatów górskich wycieczek. Zarówno tych letnich, jak i zimowych. Powierzchnia gór jest ponad 3krotnie większa od polskich Tatr. Całe pasmo ma około 40km szerokości oraz 25 km długości, dzięki czemu ilość szlaków górskich wraz z kilkunastoma schroniskami wystarczy każdemu pasjonatowi wycieczek górskich na kilkanaście lat.

Rozwiń
Powierzchnia: 36 m2
Ilość pokoi: 1
Ilość łazienek: 1
Rok budowy: 2011
Rynek: wtórny
Kod oferty: 0009
Oceń nieruchomość
Skontaktuj się

Jeśli masz pytania odnośnie oferty lub potrzebujesz inne, chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie