Agencja nieruchomości GOESTE prezentuje nieruchomość w Bułgarii:
Miasto: Święty Włas, Wybrzeże Południowe
Kompleks Panorama Fort Beach znajduje się w pierwszej linii, graniczącej z plażą, wśród pięknej morskiej i górskiej scenerii. Jest otoczony lasem, z doskonałą infrastrukturą i możliwością łączenia różnych form rekreacji, sportu i wypoczynku. Park wodny Elenite i port jachtowy w St. Vlas znajdują się w odległości krótkiego spaceru.
Oferujemy do sprzedaży studio w kompleksie Panorama Fort Beach. Studio znajduje się na parterze i ma powierzchnię 45 m kw. Składa się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, częścią jadalną i wypoczynkową, łazienki z WC oraz balkonu. Nieruchomość jest sprzedawana jako umeblowana i wyposażona. Zainstalowana jest klimatyzacja. Jest to doskonała inwestycja na letni wynajem.
Panorama Fort Beach oferuje właścicielom ogromną gamę możliwości spędzania wolnego czasu:
trzy restauracje z kuchnią bułgarską/europejską, bar, lodziarnia;
trzy sklepy spożywcze i sklepy z akcesoriami plażowymi;
sala fitness i sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu
sauna;
klub internetowy;
Spa i Hamam;
klub dziecięcy;
wynajem rowerów;
salon fryzjerski;
salon masażu;
centrum medyczne;
biuro wymiany walut;
biuro podróży;
wynajem samochodów;
sklep z meblami i akcesoriami domowymi;
place zabaw dla dzieci;
bezpieczny parking;
17 basenów dla dzieci i dorosłych, w tym baseny ze sztuczną falą i jacuzzi. Wszystkie baseny są monitorowane przez ratowników dla bezpieczeństwa urlopowiczów, bezpłatne leżaki.
dwa korty tenisowe, z oświetleniem i możliwością gry w mini piłkę nożną;
mini golf;
bilard i tenis stołowy, gry komputerowe dla dzieci;
ogromne obszary zieleni sprawiają, że kompleks jest przytulny i sprzyja wypoczynkowi.
Słoneczny Brzeg jest oddalony o pięć minut jazdy samochodem. Dostępne są środki transportu publicznego i taksówki.
Jeśli masz pytania odnośnie oferty lub potrzebujesz inne, chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie
2023 © Goeste.pl