Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość

Mieszkanie na sprzedaż

Kraj: Chorwacja
Region: Zadar
Miasto: Zaton
Operator Inwestycyjny: Tak
Rok budowy: 2021
Rynek: Pierwotny
Powierzchnia: 66.54 m2
Ilość pomieszczeń: 3
Liczba sypialni: 2
Liczba łazienek: 1
Garaż
Cena: 155 000

Mieszkanie w Chorwacji w miejscowości Zaton z ogrodem i blisko morza – 66,54m²

GOESTE Agencja Nieruchomości w Warszawie prezentuje na sprzedaż nowe mieszkanie z ogrodem w miejscowości Zaton w Chorwacji. Nieruchomość położona tylko 375m od morza i 500 m od centrum miejscowości.

Apartament znajduje się na parterze budynku mieszkalnego. Składa się z przedpokoju, 2 sypialni, kuchni z jadalnią i salonem, łazienki oraz zadaszonego tarasu. Całkowita powierzchnia netto mieszkania to 61,04 m². Dodatkowo do nieruchomości przynależy 1 miejsce parkingowe oraz ogród o powierzchni ok. 30 m². Całkowita powierzchnia użytkowa netto mieszkania wraz z miejscem postojowym i ogrodem wynosi 66,54 m².

Budynek jest w trakcie budowy, a zakończenie prac zaplanowano na lato 2021r. Droga dojazdowa jest utwardzona. Budynek składa się z 4 mieszkań. Został zbudowany z ceglanego termobloku. Okna wykonane są z materiału PVC z okiennicami. Doskonałą energooszczędność budynku podnosi ocieplenie elewacji o grubości 10 cm. Wysokiej jakości konstrukcja oraz wspomniana dobra izolacja prowadzą do oczekiwanego doskonałego certyfikatu energetycznego A. Podłogi wyłożono płytkami i laminatem. W całym mieszkaniu zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe. Ponadto zainstalowane są 3 systemy klimatyzacji do ogrzewania i chłodzenia. Jeden w salonie i jeden w każdej sypialni. Budynek wyposażono w monitoring oraz domofon. Drzwi wejściowe są antywłamaniowe i ognioodporne. Dostępny jest również grill na świeżym powietrzu.

Zaton to idealne miejsce na wakacje, zapewniające ucieczkę od stresu dnia codziennego. Znajduje się między dwoma historycznymi miastami – Nin (2 km) i Zadarem (12 km). Reprezentuje wyjątkowe połączenie niesamowitej architektury, przyjemnego śródziemnomorskiego klimatu, nietkniętej przyrody oraz bogatego dziedzictwa kulturowego i historycznego. Piaszczyste plaże w cieniu drzew są doskonałym wyborem na wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Jeśli chcesz znaleźć spokój, krystalicznie czyste morze, cień sosnowego lasu, niezapomniane widoki zachodów słońca, Zaton jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Więcej
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Skontaktuj się - mamy dużo więcej ofert

Imię
Field is required!
Nazwisko
Field is required!
Adres email
Field is required!
Telefon
Field is required!
Pytanie?
Field is required!

Zobacz inne oferty

Apartament w NOWYM kompleksie w Słonecznym Brzegu

Apartament na sprzedaż

Słonecznym Brzeg, 
Bułgaria
Powierzchnia: 48.6 m2
Rok budowy: 2022
Cena: 39 990
Willa w Bułgarii w miejscowości Ribaritsa-569m².

Willa na sprzedaż

Ribarica, 
Bułgaria
Powierzchnia: 569 m2
Rok budowy: 2012
Cena: 1 500 000
Dom w Chorwacji w miejscowości Posedarje blisko morza z basenem.

Dom na sprzedaż

Posedarje, 
Chorwacja
Powierzchnia: 85 m2
Cena: 240 000
Dom do wynajęcia w Bułgarii, Dom do wynajęcia w Sofii, Dom na wynajem w Bułgarii, Dom na wynajem w Sofii, House for rent in Bulgaria, House for rent in Sofia, Dom do wynajęcia w Bułgarii, Dom do wynajęcia w Sofii, Mieszkanie na wynajem w Bułgarii .

Dom na wynajem w Sofii

Kokaliane, 
Bułgaria
Powierzchnia: 150 m2
Cena: 2 000
Previous
Next