Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość:

Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość:

Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
apartament na sprzedaż
apartament na sprzedaż
apartament na sprzedaż
apartament na sprzedaż
apartament na sprzedaż
apartament na sprzedaż

Apartament na sprzedaż -Wyspy Zielonego Przylądka

Cena: 150 000 EUR

Agencja nieruchomości GOESTE prezentuje:

Agencja nieruchomości Warszawa GOESTE prezentuje.

Nieruchomość na sprzedaż położoną w zorganizowanym resorcie na Wyspach Zielonego Przylądka – Wyspa Sal.

Nieruchomość typu Studio

Powierzchnia 41,8 m2

Mieszkanie w pełni urządzone wraz z umeblowaniem.

W części dziennej znajduje się duże, dwuosobowe łóżko, część wypoczynkowa dla 4 osób. Jest także część, która może posłużyć za biurko. Na jednej ze ścian zamontowana jest duża szafa wnękowa, która pomieści kilkanaście wieszaków z pełnym ubraniem. W pokoju znajduje się telewizor z europejską telewizją satelitarną (kanały informacyjne, sportowe, dziecięce oraz muzyczne). W łazience znajduje się duża wnęka prysznicowa, toaleta oraz podwójna umywalka z ogromnym lustrem. Każdy z pokoi ma także swój balkon a w przypadku apartamentu parterowego taras – przypisany do nieruchomości.

Nieruchomość można nabyć zarówno na cele prywatne jak i inwestycyjne – przekazując zarządzanie operatorowi. Przewidziany pobyt właścicielski 5 tygodni rocznie.

Resort pięciogwiazdkowy z niską zabudową na dużej powierzchni. Taki stosunek rzadko występuje w Europie, gdzie deweloperzy prawie zawsze starają się zmieścić jak najwięcej pięter i pokoi na możliwie małej powierzchni. Na terenie resortu znajdują się liczne baseny w tym niektóre z barami na wodzie. Są także wąskie i długie baseny przypominające tory pływackie. Na terenie resortu znajduje się także kilka restauracji oraz ośrodek SPA.

RESORT BEZPOŚREDNIO GRANICZY Z PLAŻĄ I OCEANEM – Jest to bardzo duże udogodnienie.

Na plaży zamontowane są liczne leżaki z parasolami. Wydzielone są także miejsca do wielu gier plażowych oraz pozostałej aktywności. Oczywiście jest piękne piaszczyste wejście do pięknie wybarwionego oceanu. Na plaży znajduje się także wypożyczalnia podstawowego sprzętu sportowego w tym: Piłek, rowerów, desek do pływania, sprzętu do nurkowania. Istnieje możliwość także zamówienia samochodu terenowego czy quadów i podróży na dzikich bezdrożach w sąsiednich częściach wyspy. Na samym końcu plaży znajduje się ekskluzywny Bikini Beach Bar – czyli bar z basen zbudowany na oceanie. Bardzo wyjątkowe a przy tym przyjemne miejsce, w którym można się aktywnie zrelaksować a wieczorem napić drinka.

Dla kogo jest ta inwestycja? Dla osób, które chcą dywersyfikować swoją gotówkę także poza Europę jednocześnie korzystając z tego. W podobnych kwotach nie otrzymamy w Polsce takiej jakości nieruchomości. Miejsce jest to bardzo spokojne, w którym można bardzo odpocząć fizycznie i psychicznie. Lokalizacja tego miejsca powoduje, że jest to miejsce w bardzo bezpiecznej odległości od głównych agresorów militarnych co gwarantuje nam bezpieczne miejsce na zasadzie second home.

Zobacz na filmie jak wygląda resort oraz najbliższa okolica.

Inwestowanie w nieruchomości na Wyspach Zielonego Przylądka

Rozwiń
Powierzchnia: 41.8 m2
Ilość pokoi: 1
Ilość łazienek: 1
Ilość basenów: 5
Oceń nieruchomość
Skontaktuj się

Jeśli masz pytania odnośnie oferty lub potrzebujesz inne, chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie