Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość:

Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość:

Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
01-4887-30-dubrovnik-apartment-for-sale
02-4887-30-dubrovnik-apartment-for-sale
04-4887-30-dubrovnik-apartment-for-sale
05-4887-30-dubrovnik-apartment-for-sale
06-4887-30-dubrovnik-apartment-for-sale
08-4887-30-dubrovnik-apartment-for-sale

Apartament z widokiem na morze, do remontu – REF ID: 4887/30, Dubrownik, 97 m2

Cena: 159 000 EUR

Agencja nieruchomości GOESTE prezentuje:

Na sprzedaż jest komfortowy apartament do remontu, położony w mieście Dubrownik. Jest to apartament typu duplex (położony na 2. piętrze i poddaszu) z doskonałym widokiem na morze i port.

Chociaż apartament nie posiada własnego miejsca parkingowego, w pobliżu znajduje się publiczny, strzeżony parking, gdzie można wynająć miejsce parkingowe. Sama nieruchomość jest doskonale skomunikowana z resztą miasta, ponieważ w pobliżu znajduje się dworzec autobusów miejskich.

Ponieważ dach nieruchomości jest zupełnie nowy, a mieszkanie ma wysokie sufity (3m), poprzez obniżenie sufitu można łatwo uzyskać jeszcze jedno wygodne mieszkanie na poddaszu z osobnym wejściem od ulicy. Każde piętro ma swój własny taras z pięknym widokiem na morze. Jeden z nich jest wyniesiony ponad poziom dachu i oferuje panoramiczny widok na górę Srd nad zatoką Gruz, a drugi, większy, oferuje doskonały widok na zatokę Gruz.

Nieruchomość, choć wymaga całkowitej renowacji, jest doskonałą okazją do stworzenia wygodnego domu rodzinnego, oferując również możliwość redefinicji przestrzeni na luksusowe pokoje lub apartamenty z tarasem.

Miasto: Dubrownik
Rozwiń
Powierzchnia: 97 m2
Ilość pokoi: 3
Ilość łazienek: 1
Kraj: Chorwacja
Kod oferty: GST-4887/30
Oceń nieruchomość
Skontaktuj się

Jeśli masz pytania odnośnie oferty lub potrzebujesz inne, chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie