Agencja nieruchomości GOESTE prezentuje:
Składa się z długiego przedpokoju, 3 sypialni, z których jedna ma balkon, które są oddzielone od pokoju dziennego, 2 łazienek, salonu, kuchni z jadalnią i spiżarni. Mieszkanie można przekształcić w 3 oddzielne jednostki, jedną jako kawalerkę z łazienką, a drugą jako dwa oddzielne pokoje.
Budynek ma wspólne podwórko, a do mieszkania przynależy jedno miejsce parkingowe i drewutnia w piwnicy budynku.
W pobliżu znajdują się wszystkie niezbędne udogodnienia: przedszkole i szkoła, przychodnie, apteki, sklepy, kawiarnie, dworzec autobusowy, przystań promowa, a do plaży jest ok. 10 minut spacerem.
Jeśli masz pytania odnośnie oferty lub potrzebujesz inne, chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie
Sprawdź również inne oferty
2022 © Goeste.pl