Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość:

Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość:

Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
villa_trogir_001
villa_trogir_002
villa_trogir_003
villa_trogir_005
villa_trogir_006
villa_trogir_007
villa_trogir_008
villa_trogir_009
villa_trogir_010
villa_trogir_011
villa_trogir_012
villa_trogir_013
villa_trogir_014
villa_trogir_015
villa_trogir_016
villa_trogir_017
villa_trogir_018
villa_trogir_019

Pięciogwiazdkowa willa, na sprzedaż – REF ID: 2021/16, Trogir, 247 m2

Cena: 1 300 000 EUR

Agencja nieruchomości GOESTE prezentuje:

Pięciogwiazdkowa, stylowo urządzona, nowoczesna willa z niesamowitym widokiem na morze i bajecznie usytuowanym basenem infinity. W tej pięknej nadmorskiej willi rodzinnej każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to nowo wybudowana willa, która zawiera wszystkie elementy niezbędne do udanego domu wakacyjnego: czyste linie, przestronne i przewiewne pokoje, dużo światła, sauna, siłownia, basen infinity i mnóstwo miejsca na zewnątrz do gotowania, jedzenia i relaksu.

Większa część parteru willi jest poświęcona dużej otwartej przestrzeni mieszkalno-jadalniano-kuchennej, z terakotowymi płytkami podłogowymi i szeregiem francuskich okien, które łączą się z przestrzenią na zewnątrz. Również na parterze znajduje się sauna z łazienką z prysznicem i toaleta dla gości. Po pokonaniu kilku schodów dociera się na pierwsze piętro, gdzie znajdują się dwie sypialnie dwuosobowe z łazienką. Na pierwszym piętrze znajduje się również mała sala gimnastyczna z wielofunkcyjną maszyną do ćwiczeń, rowerem treningowym i orbitrekiem. Na ostatnim piętrze znajdują się trzy kolejne sypialnie, z których dwie mają łazienki. Willa otoczona jest szeregiem tarasów wychodzących na południe, z częścią wypoczynkową i jadalną. Widoki na morze są niesamowite, szczególnie z basenu, który prawie na pewno stanie się głównym punktem Państwa wakacji!

Miasto: Trogir
Rozwiń
Powierzchnia: 247 m2
Ilość pokoi: 5
Ilość łazienek: 5
Kraj: Chorwacja
Kod oferty: GST-2021/16
Oceń nieruchomość
Skontaktuj się

Jeśli masz pytania odnośnie oferty lub potrzebujesz inne, chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie