Agencja nieruchomości GOESTE prezentuje:
Cały dom składa się z czterech jednostek mieszkalnych, oddzielonych zewnętrzną klatką schodową. Na każdym piętrze znajdują się dwie sypialnie, kuchnia i pokój dzienny, łazienka z WC. Z wyjątkiem poddasza, gdzie znajdują się dwa mniejsze pokoje, które można przekształcić w apartament z dużym tarasem i jacuzzi z widokiem na morze.
Wszystko razem jest do całkowitej adaptacji, ale z potencjałem.
Lokalizacja jest doskonała, biorąc pod uwagę, że znajduje się w pobliżu centrum miasta, ale także mariny. Gdzie każdy apartament miałby dwa miejsca parkingowe zgodnie z planowanym projektem. Blisko do centrum handlowego, sklepów, aptek, restauracji, promenady, mariny, kawiarni.
Jeśli masz pytania odnośnie oferty lub potrzebujesz inne, chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie
Sprawdź również inne oferty
2022 © Goeste.pl