Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość:

Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość:

Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
001-2043-41-marina-house-with-sea-view-for-sale
002-2043-41-marina-house-with-sea-view-for-sale
003-2043-41-marina-house-with-sea-view-for-sale
004-2043-41-marina-house-with-sea-view-for-sale
005-2043-41-marina-house-with-sea-view-for-sale

Dom z basenem i widokiem na morze – REF ID: 2043/41, Marina, 180 m2

Cena: 900 000 EUR

Agencja nieruchomości GOESTE prezentuje:

Dom w Marinie z pięknym widokiem na morze.

Nowo wybudowany dom w Marinie znajduje się na maksymalnie wykorzystanej działce o powierzchni 515m. Nieruchomość położona jest na wzgórzu i lekkim spadku, co zapewnia nieskazitelny i niezakłócony widok na morze, które znajduje się 200 metrów od domu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 310m2 rozciąga się na trzech piętrach. Dom i ogród są maksymalnie sprywatyzowane dzięki licznym zabezpieczonym wejściom i drzwiom, co pozwala doświadczyć domu całkowicie bez wpływów zewnętrznych. Na terenie domu znajduje się aż 6 miejsc parkingowych, duży, przestronny basen z wbudowaną pompą ciepła i przeciwprądem, dwa tereny zielone i letnia kuchnia.

Na pierwszym piętrze domu, obok podwórza, znajdują się dwa pokoje z osobnymi wejściami, mieszkanie typu studio oraz magazyn i kotłownia. Na drugim piętrze nieruchomości znajduje się przestronna kuchnia, jadalnia i salon. Z salonu jest widok i bezpośrednie wyjście na taras z basenem i letnim prysznicem. Również na pierwszym piętrze znajduje się wspólna łazienka i sypialnia z bezpośrednim wyjściem na taras. Wewnętrzne schody prowadzą na drugie piętro, gdzie znajduje się łazienka i dwie kolejne sypialnie z doskonałym widokiem i dostępem do przestronnego górnego tarasu.

Nieruchomość została zbudowana z wyjątkowych materiałów najwyższej jakości, których widok i bliskość morza tylko potęgują wygląd i otoczenie. Dom znajduje się w doskonałej lokalizacji, nie tylko ze względu na spokój i prywatność, ale również na bliskość ważnych udogodnień. Plaża znajduje się 200 metrów od domu, supermarket 220, a pierwszy większy sklep 300 metrów od domu. Lotnisko znajduje się w odległości mniejszej niż 20 km, Trogir w odległości 12 km, a Split w odległości 38 km.

Miasto: Marina
Rozwiń
Powierzchnia: 180 m2
Ilość pokoi: 4
Ilość łazienek: 3
Kraj: Chorwacja
Kod oferty: GST-2043/41
Oceń nieruchomość
Skontaktuj się

Jeśli masz pytania odnośnie oferty lub potrzebujesz inne, chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie