Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość:

Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość:

Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
001-2035-59-trogir-villa-with-sea-view-for-sale
002-2035-59-trogir-villa-with-sea-view-for-sale
003-2035-59-trogir-villa-with-sea-view-for-sale
004-2035-59-trogir-villa-with-sea-view-for-sale
005-2035-59-trogir-villa-with-sea-view-for-sale

Luksusowa willa z widokiem na morze – REF ID: 2035/59, Trogir, 220 m2

Cena: 790 000 EUR

Agencja nieruchomości GOESTE prezentuje:

Luksusowa willa w budowie z widokiem na morze w pobliżu Trogiru jest na sprzedaż. Jej 220 m² powierzchni mieszkalnej znajduje się na działce o powierzchni 579 m². Wszystkie pokoje są rozmieszczone na dwóch piętrach, podczas gdy taras na dachu będzie miał również udogodnienia.

Na parterze znajduje się część dzienna składająca się z kuchni, jadalni i salonu z widokiem na morze i wyjściem na zadaszony taras. Oprócz nich jest tu także siłownia, sauna fińska oraz łazienka, pralnia, toaleta i garderoba. Wewnętrzne schody prowadzą na pierwsze piętro, gdzie znajdują się trzy sypialnie z własnymi łazienkami oraz dwa niezadaszone tarasy i balkon. Na tarasie na dachu znajdą się panele słoneczne, pergola, jacuzzi, leżaki i rośliny śródziemnomorskie.

Cały obiekt będzie wyposażony w ogrzewanie podłogowe, klimatyzację, monitoring, będzie też dostęp dla osób niepełnosprawnych. Oprócz w pełni wyposażonego basenu o powierzchni 28 m² i miejsca do opalania, willa będzie miała również dalmatyńskiego grilla, ogród, podziemny salon oraz dwa zadaszone i dwa niezadaszone miejsca parkingowe na zewnątrz.

Wszystkie niezbędne udogodnienia znajdują się zaledwie kilka minut drogi samochodem, podczas gdy lotnisko jest oddalone o mniej niż 10 km. Dlatego willa jest idealnym rozwiązaniem na rodzinne wakacje.

Zobacz więcej ofert nieruchomości w Chorwacji

 
Miasto: Trogir
Rozwiń
Powierzchnia: 220 m2
Ilość pokoi: 3
Ilość łazienek: 5
Kraj: Chorwacja
Kod oferty: GST-2035/59
Ocena: 5/5 / ilość głosów: (1)
Skontaktuj się

Jeśli masz pytania odnośnie oferty lub potrzebujesz inne, chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie