Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość:

Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość:

Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
apartament na sprzedaż
apartament na sprzedaż
apartament na sprzedaż
apartament na sprzedaż
apartament na sprzedaż
apartament na sprzedaż
41meliallana pool
44meliallana safirapoolsunset
apartament na sprzedaż
apartament na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż na Wyspach Zielonego Przylądka

Cena: 150 000 EUR

Agencja nieruchomości GOESTE prezentuje:

Agencja nieruchomości Warszawa GOESTE prezentuje.

Nieruchomość na sprzedaż położoną w zorganizowanym resorcie na Wyspach Zielonego Przylądka – Wyspa Sal.

Nieruchomość typu Studio

Powierzchnia 41,8 m2

Balkon 5,6 m2

Mieszkanie w pełni urządzone wraz z umeblowaniem.

W części dziennej znajduje się duże, dwuosobowe łóżko, część wypoczynkowa dla 4 osób. Jest także część, która może posłużyć za biurko. Na jednej ze ścian zamontowana jest duża szafa wnękowa, która pomieści kilkanaście wieszaków z pełnym ubraniem. W pokoju znajduje się telewizor z europejską telewizją satelitarną (kanały informacyjne, sportowe, dziecięce oraz muzyczne). W łazience znajduje się duża wnęka prysznicowa, toaleta oraz podwójna umywalka z ogromnym lustrem. Każdy z pokoi ma także swój balkon a w przypadku apartamentu parterowego taras – przypisany do nieruchomości.

Nieruchomość można nabyć zarówno na cele prywatne jak i inwestycyjne – przekazując zarządzanie operatorowi. Przewidziany pobyt właścicielski 5 tygodni rocznie.

Resort pięciogwiazdkowy z niską zabudową na dużej powierzchni. Taki stosunek rzadko występuje w Europie, gdzie deweloperzy prawie zawsze starają się zmieścić jak najwięcej pięter i pokoi na możliwie małej powierzchni. Na terenie resortu znajdują się liczne baseny w tym niektóre z barami na wodzie. Są także wąskie i długie baseny przypominające tory pływackie. Na terenie resortu znajduje się także kilka restauracji oraz ośrodek SPA.

RESORT BEZPOŚREDNIO GRANICZY Z PLAŻĄ I OCEANEM – Jest to bardzo duże udogodnienie.

Na plaży zamontowane są liczne leżaki z parasolami. Wydzielone są także miejsca do wielu gier plażowych oraz pozostałej aktywności. Oczywiście jest piękne piaszczyste wejście do pięknie wybarwionego oceanu. Na plaży znajduje się także wypożyczalnia podstawowego sprzętu sportowego w tym: Piłek, rowerów, desek do pływania, sprzętu do nurkowania. Istnieje możliwość także zamówienia samochodu terenowego czy quadów i podróży na dzikich bezdrożach w sąsiednich częściach wyspy. Na samym końcu plaży znajduje się ekskluzywny Bikini Beach Bar – czyli bar z basen zbudowany na oceanie. Bardzo wyjątkowe a przy tym przyjemne miejsce, w którym można się aktywnie zrelaksować a wieczorem napić drinka.

Dla kogo jest ta inwestycja? Dla osób, które chcą dywersyfikować swoją gotówkę także poza Europę jednocześnie korzystając z tego. W podobnych kwotach nie otrzymamy w Polsce takiej jakości nieruchomości. Miejsce jest to bardzo spokojne, w którym można bardzo odpocząć fizycznie i psychicznie. Lokalizacja tego miejsca powoduje, że jest to miejsce w bardzo bezpiecznej odległości od głównych agresorów militarnych co gwarantuje nam bezpieczne miejsce na zasadzie second home.

Zobacz na filmie jak wygląda resort oraz najbliższa okolica.

Inwestowanie w nieruchomości na Wyspach Zielonego Przylądka

Rozwiń
Powierzchnia: 41,8 m2
Ilość pokoi: 1
Ilość łazienek: 1
Ilość basenów: 5
Oceń nieruchomość
Skontaktuj się

Jeśli masz pytania odnośnie oferty lub potrzebujesz inne, chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie