Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość:

Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość:

Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
43045_1920x
43036_1920x-1
43041_1920x
43042_1920x
43047_1920x

Mieszkanie na sprzedaż w Hiszpanii w niesamowitym kompleksie w miejscowości Villajoyosa.

Cena: 173 000 EUR

Agencja nieruchomości GOESTE prezentuje:

Mieszkanie na sprzedaż

GOESTE Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkania w niesamowitym kompleksie w miejscowości Villajoyosa (Hiszpania) – aktualnie najciekawszy projekt budowlany wybrzeża.

W ofercie mieszkania o różnej powierzchni i cenie, przykładowo apartament 70m2 na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku w cenie 173 000 EURO.

Rok zakończenia budowy 2022.

Zobacz mieszkanie na sprzedaż w Bułgarii

W Hiszpanii liczba terenów przybrzeżnych pod budowę jest bardzo ograniczona. Kompleks znajduje się w pierwszej linii piaszczysto-żwirowej plaży, w gaju eukaliptusowym. W pobliżu turystyczne miasto Benidorm, które zapewnia najlepszą rozrywkę w Europie – kluby, restauracje, parki wodne, ogrody zoologiczne, parki rozrywki, wspaniałe wycieczki także łodzią. W pobliżu nie będą budowane budynki wielokondygnacyjne.

Kompleks wyróżnia nowoczesna architektura. Zalety to niskie budynki, materiały najlepszych producentów, pierwszorzędna dekoracja wnętrz, pełna instalacja centralnego systemu klimatyzacji, wyposażona kuchnia, wysokiej jakości płytki ceramiczne, podwójne szyby w oknach, drzwi wejściowe z ulepszonym systemem bezpieczeństwa, garaż podziemny i magazyn.

Tylko dla właścicieli nieruchomości – podgrzewany basen z leżakami i parasolkami, ponadto w kompleksie spa, siłownia, place zabaw dla dzieci. Na górnym tarasie penthousów, skąd można podziwiać wspaniałe widoki na morze i góry, można umieścić jacuzzi. System nadzoru wideo wewnątrz kompleksu.

Zalety logistyczne:
– Pole golfowe 10 minut jazdy samochodem.
– Centrum Villajoyosa 4 minuty jazdy samochodem.
– Supermarkety i centrum handlowo-rozrywkowe La Marina 5 minut jazdy samochodem.
– W odległości spaceru 2 sklepy spożywcze, restauracja i kawiarnia, przystanki autobusowe.

– Lotnisko w Alicante oddalone jest o 35 minut jazdy samochodem.

Zobacz nieruchomości na sprzedaż w Grecji

– Parki rozrywki Terra Mítica i Iberia Park, Terra Natura Zoo i Aqua Natura Water Park, gokarty i inne miejsca do rekreacji, rozrywki i zakupów to tylko 5-10 minut jazdy samochodem lub 10-15 minut autobusem.

Miasto: Villajoyosa

Rozwiń
Powierzchnia: 70 m2
Ilość pokoi: 1
Ilość łazienek: 1
Kraj: Hiszpania
Kod oferty: G-173
Oceń nieruchomość
Skontaktuj się

Jeśli masz pytania odnośnie oferty lub potrzebujesz inne, chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie