Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość:

Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość:

Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
001-2041-25-sibenik-house-first-row-to-the-sea-for-sale
002-2041-25-sibenik-house-first-row-to-the-sea-for-sale
003-2041-25-sibenik-house-first-row-to-the-sea-for-sale
005-2041-25-sibenik-house-first-row-to-the-sea-for-sale
010-2041-25-sibenik-house-first-row-to-the-sea-for-sale

Dom w zabudowie bliźniaczej w pierwszym rzędzie do morza – REF ID: 2041/25, Sibenik, 136 m2

Cena: 305 000 EUR

Agencja nieruchomości GOESTE prezentuje:

Dom w zabudowie bliźniaczej w pierwszym rzędzie do morza w pobliżu Szibenika.

Dom o powierzchni mieszkalnej 136 m2 jest rozłożony na dwóch piętrach, które są podzielone na dwie klimatyzowane jednostki mieszkalne. Na parterze znajduje się apartament o powierzchni 68 m2, który składa się z dwóch sypialni, łazienki, kuchni, jadalni i pokoju dziennego, który otwiera się na duży taras z widokiem na morze. Na pierwszym piętrze znajduje się drugi apartament, który ma osobne wejście i składa się z dwóch sypialni, łazienki, kuchni, jadalni i pokoju dziennego, który otwiera się na taras z otwartym widokiem na morze.

W podwórzu domu o powierzchni 190 m2 znajdują się dwa pomieszczenia gospodarcze, z których jedno jest zrobione jako pralnia. Za domem znajduje się duży murowany, zadaszony grill.
Położenie domu jest doskonałe, w pierwszym rzędzie do morza, tylko 20 m od plaży żwirowej, co sprawia, że jest to doskonała nieruchomość na rodzinne wakacje lub biznes turystyczny.

Nieruchomość położona jest na małej wyspie, oddalonej od Szybenika tylko 25 minut drogi. Wyspa jest nieoszlifowanym diamentem naszego pięknego wybrzeża, które posiada bogate dziedzictwo historyczne i nietkniętą przyrodę. Wyspa może pochwalić się przynależnością do grupy najbardziej słonecznych wysp na Adriatyku, jest tu około 2700 godzin słonecznych w roku. Jest to popularny cel turystyczny, a na wyspie znajduje się wiele lokalnych restauracji i tawern, które wyróżniają się rodzimymi przepisami kuchni dalmatyńskiej.

Miasto: Sibenik
Rozwiń
Powierzchnia: 136 m2
Ilość pokoi: 4
Ilość łazienek: 2
Kraj: Chorwacja
Kod oferty: GST-2041/25
Oceń nieruchomość
Skontaktuj się

Jeśli masz pytania odnośnie oferty lub potrzebujesz inne, chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie