Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość:

Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
01-4041-30-pula-house-for-sale
02-4041-30-pula-house-for-sale
03-4041-30-pula-house-for-sale
04-4041-30-pula-house-for-sale
05-4041-30-pula-house-for-sale
06-4041-30-pula-house-for-sale
07-4041-30-pula-house-for-sale

Dom w zabudowie bliźniaczej na dwóch piętrach – REF ID: 4041/30, Pula, 64 m2

Cena: 95 000 EUR

Agencja nieruchomości GOESTE prezentuje:

Położony w sercu wsi, budynek jest w zabudowie bliźniaczej, na dwóch piętrach, z dwoma pokojami na każdym. Dostęp do posesji jest przez bramę wjazdową, która jest dzielona z sąsiadem; ta i posesja sąsiada są usytuowane wokół podwórka odpowiedniego dla samochodów. Nieruchomość jest zbudowana ze starego istryjskiego kamienia i obecnie otynkowana. Do budynku przylega stary zbiornik na wodę, również ze starego kamienia, z zabytkową studnią na szczycie; zbiornik służy również jako taras i byłby idealny jako dodatkowy pokój do budynku przy niewielkim remoncie.

Budynek ma nowy dach, prąd i wodę z sieci, ale wymaga budowy szamba na ścieki. Poza tym jest to solidna konstrukcja w stanie surowym, wymagająca pełnego remontu wnętrza i stanowiąca doskonałą podstawę dla projektu.

Parter – Sala główna (5m x 4m); Drzwi wejściowe prowadzą prosto z centralnego dziedzińca do tej dużej sali z kamienną podłogą. Obecnie jest tam jedno okno, które również wychodzi na dziedziniec. Na jednym końcu pokoju jest łukowata ściana, która prowadzi do mniejszego pokoju, a na przeciwległym końcu znajdują się schody prowadzące na pierwsze piętro. Pokój ten idealnie nadawałby się na kuchnię lub duży salon.
Mniejszy pokój (3m x 4m); Dostęp jest przez łukowate przejście z głównego pokoju. Mniejszy pokój ma okno na podwórze i stary istryjski kominek.
Pierwsze piętro – Pokój główny (5m x 4m); Idealnie nadaje się na główną sypialnię, ten pokój ma okna z dwóch stron i wysoki sufit z odsłoniętymi krokwiami. Na podłodze są nowe drewniane deski, a część ściany frontowej można zaadaptować na okna francuskie, aby uzyskać dostęp do zewnętrznego tarasu, który znajduje się na szczycie zbiornika na wodę (por. poniżej).
Mniejszy pokój (3m x 4m); Obecnie pokój nie ma desek podłogowych, ale ma jedno okno i wysoki sufit do krokwi. Dostęp do niego jest przez drzwi z pokoju głównego i dobrze nadawałby się na łazienkę.

Zbiornik na wodę – Zbiornik na wodę (4m x 4m), podobnie jak dom, jest wykonany ze starego istryjskiego kamienia i w tym przypadku nie został otynkowany. przylega do głównego pokoju na parterze i można by go przebić drzwiami, aby uzyskać dodatkowe pomieszczenie (być może kuchnię).
Z boku zbiornika na wodę biegną kamienne schody na górę, gdzie znajduje się duża betonowa podłoga, w środku której jest stara kamienna studnia. Góra zbiornika jest na poziomie górnego pokoju głównego i dlatego idealnie nadaje się na taras z pierwszego piętra z widokiem na ogród i okolicę.

Ogród – Około 1000 metrów kwadratowych ogrodu, który z trzech stron jest ograniczony grubym murem z suchego kamienia. W ogrodzie są dwa drzewa figowe i dojrzałe dzikie drzewa wiśni i morwy. Pozostała część ogrodu to trawa. Za murem w dolnej części ogrodu znajduje się pole uprawne, a następnie las.

Miasto: Pula
Rozwiń
Powierzchnia: 64 m2
Ilość pokoi: 4
Kraj: Chorwacja
Kod oferty: GST-4041/30
Oceń nieruchomość
Skontaktuj się

Jeśli masz pytania odnośnie oferty lub potrzebujesz inne, chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie