Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
Menu
Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość:

Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
001-split-stone-house-in-center-for-sale
002-split-stone-house-in-center-for-sale
003-split-stone-house-in-center-for-sale
004-split-stone-house-in-center-for-sale
005-split-stone-house-in-center-for-sale
006-split-stone-house-in-center-for-sale
007-split-stone-house-in-center-for-sale
008-split-stone-house-in-center-for-sale

Dom z kamienia w centrum – REF ID: 2036/45, Split, 216 m2

Cena: 750 000 EUR

Agencja nieruchomości GOESTE prezentuje:

Kamienny dom do adaptacji położony w centrum Splitu.

Kamienny dom o całkowitej powierzchni mieszkalnej 216 m2, położony w pobliżu nabrzeża w Splicie, rozciąga się na 3 piętrach.

Na parterze znajduje się pomieszczenie, które służy jako magazyn i toaleta, wewnętrzne schody prowadzą na pierwsze piętro, gdzie znajduje się jedna sypialnia, łazienka, kuchnia i salon.

Na drugim piętrze jest jedna sypialnia, łazienka, kuchnia i pokój dzienny. Przed wejściem do mieszkania znajduje się dodatkowe pomieszczenie, które może służyć jako magazyn.

Na ostatnim piętrze znajduje się niewykorzystana przestrzeń mieszkalna, która daje możliwość adaptacji na jednopokojowe mieszkanie. Na tym piętrze, przed wejściem znajduje się również dodatkowe pomieszczenie, które może być wykorzystane jako magazyn.

Obok domu znajduje się wejście do piwnicy o powierzchni 40 m2, która należy do domu.

Dom jest do całkowitego remontu, co jest wielką zaletą, ponieważ daje możliwość przebudowy i wykorzystania zgodnie z wyborem potencjalnego nabywcy. Dom znajduje się w samym centrum miasta Split i uzupełnia wyjątkowe doświadczenie historii miasta. W pobliżu znajdują się ciekawe udogodnienia, takie jak lokalne restauracje, kawiarnie, sklepy z pamiątkami i promenada.

Ze względu na bardzo atrakcyjną lokalizację, w pobliżu starego historycznego centrum miasta, budynek ma duży potencjał turystyczny. W odległości 3 km od nieruchomości znajdują się również popularne i atrakcyjne plaże. Główna promenada Riva znajduje się w odległości 250 m, a dworzec autobusowy i przystań promowa w odległości 200 m od budynku. Lotnisko w Splicie znajduje się w odległości 20 km.

Miasto: Split
Rozwiń
Powierzchnia: 216 m2
Ilość pokoi: 5
Ilość łazienek: 3
Kraj: Chorwacja
Kod oferty: GST-2036/45
Oceń nieruchomość
Skontaktuj się

Jeśli masz pytania odnośnie oferty lub potrzebujesz inne, chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie