Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość:

Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
01-3552-30-solta-land-waterfront-for-sale
02-3552-30-solta-land-waterfront-for-sale
03-3552-30-solta-land-waterfront-for-sale
04-3552-30-solta-land-waterfront-for-sale
05-3552-30-solta-land-waterfront-for-sale
06-3552-30-solta-land-waterfront-for-sale
07-3552-30-solta-land-waterfront-for-sale

Wyjątkowe wille w spokojnej okolicy, na sprzedaż – REF ID: 3552/30, Šolta, 4300 m2

Zapytaj o cenę

Agencja nieruchomości GOESTE prezentuje:

Ekskluzywne i wyjątkowe wille znalazły swój zakątek pod słońcem na wyspie Solta w Środkowej Dalmacji w pobliżu miasta Split. Cisza i spokój, łagodny klimat i pogodne lazurowe niebo to tylko niewielka część tego, co można znaleźć w Necujam, największej i najpiękniejszej zatoce na wyspie słynącej ze swoich zatoczek.
Jedenaście willi Necujam znajduje się na malowniczym zboczu schodzącym w kierunku morza i jest paradygmatem doskonałych, luksusowych domów.
W czasach rzymskich Necujam był oddalony o jedenaście godzin wiosłowania od swojego pałacu, który później stał się miastem Split, ale dzisiaj można tam dotrzeć w mgnieniu oka – piętnaście minut to więcej niż potrzeba na pokonanie dziewięciu mil między Soltą a portem w Splicie. Mimo to, wyspa pozostaje dzisiaj tą samą oazą spokoju, którą była wtedy, idealnym miejscem na pełne znaczenia wakacje.
Wille Necujam znalazły swoje naturalne otoczenie w spokojnej naturze Solty. Położone na zboczu spływają w kierunku morza, harmonijnie osadzone w pięknej zatoce. Każda willa ma niepowtarzalny widok na morze z tarasu, posiada w pełni wyposażoną siłownię, luksusowe sypialnie z łazienkami i garderobami, dwa miejsca parkingowe lub dwa garaże oraz dostęp do basenów nad morzem.

Właściciele willi znajdą idealny spokój nad morzem i będą mogli cieszyć się luksusem, jaki oferują wille.
Najpiękniejsza ze wszystkich zatoczek na wyspie zawsze była idealnym miejscem na wakacje, o których wszyscy marzymy, a wille Necujam są idealnym miejscem na – idealny dzień.
Luksus i wyrafinowanie, jakie oferują wille, bez wątpienia oczarują wszystkich prawdziwych miłośników morza.
W przyszłości wille staną się częścią Necujam Marina and Resort, kompleksu, który zostanie wybudowany naprzeciwko willi – wystarczająco blisko, aby można było do nich dopłynąć, a jednocześnie wystarczająco daleko, aby zagwarantować prywatność. Necujam jest dobrze znane w świecie żeglarskim; miejsce znane ze swoich zatoczek (Piskera, Maslinica, Podkamenica, Sumpljivina i Tiha) dobrze osłoniętych od wiatrów. Idealne miejsce – na idealny dzień.
Wille są częściowo zbudowane z kamienia, a częściowo pokryte zaprawą murarską.
Są dobrze chronione przed słońcem, a ich liczne dachy, żaluzje i okiennice zapewniają dużo cienia.
Każda willa ma wyjątkową przestrzeń podwórkową (tarasy i baseny) dobrze połączoną z wnętrzem.

Wille Nečujam mają oferować przede wszystkim luksus, ale z pełnym szacunkiem dla dziewiczej przyrody Solty i oryginalnego ducha regionu.
Wille są zorganizowane w trzech obszarach – wille A, B i C są częścią jednego gmachu z trzema jednostkami, wille D i E są częścią gmachu z dwoma jednostkami, natomiast wille F i G to pojedyncze domy z basenami.
Chociaż rynek nieruchomości w Dalmacji przeżywa okres prosperity, prawdziwy luksus jest nadal rzadkością, zwłaszcza tak blisko morza.
Wille Necujam to idealna przestrzeń dla wszystkich, którzy szukają relaksu w luksusie.

Miasto: Šolta
Rozwiń
Powierzchnia: 4300 m2
Kraj: Chorwacja
Kod oferty: GST-3552/30
Oceń nieruchomość
Skontaktuj się

Jeśli masz pytania odnośnie oferty lub potrzebujesz inne, chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie