Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość:

Menu

Wybierz kraj, w którym chcesz kupić nieruchomość:

Bulgarian BG English EN Polish PL Russian RU
0001-2034-09-brac-villa-under-construction-first-row-to-the-sea-for-sale
0002-2034-09-brac-villa-under-construction-first-row-to-the-sea-for-sale
0003-2034-09-brac-villa-under-construction-first-row-to-the-sea-for-sale
0004-2034-09-brac-villa-under-construction-first-row-to-the-sea-for-sale
0005-2034-09-brac-villa-under-construction-first-row-to-the-sea-for-sale

Willa w budowie w pierwszym rzędzie do morza – REF ID: 2034/09, Brač, 1500 m2

Zapytaj o cenę

Agencja nieruchomości GOESTE prezentuje:

Nowoczesna i elegancka willa w budowie na południowej stronie wyspy Brač, stworzona dla pełnego relaksu i przyjemności w luksusowym otoczeniu blisko morza.
Położona w pierwszym rzędzie do morza w jednej z najpiękniejszych zatok na wyspie Brač, willa ta jest idealnym wyborem na wymarzone wakacje.

Rozwiązanie koncepcyjne polega na tym, że willa jest rozłożona na dwóch piętrach, z czego piwnica (suterena) zajmuje około 1000m2, a parter o powierzchni około 500m2 zapewnia fantastyczny panoramiczny widok na morze i wyspy Adriatyku.

Strefa wellness z częścią przeznaczoną na sauny, prysznice i siłownię, duża sala degustacyjna z dalmatyńskimi specjałami, dwa pomieszczenia magazynowe i dwa garaże są częścią piwnicy zaprojektowanej jako przestrzeń do relaksu i wypoczynku.

Parter został zaprojektowany jako przestrzeń do życia i relaksu. Duży salon i jadalnia, kuchnia, sześć pokoi z prywatnymi łazienkami i garderobami, dwie toalety dla gości i dwa duże tarasy od strony południowej z widokiem na morze, to tylko część projektu tej luksusowej willi.

Otoczona gajami oliwnymi i dalmatyńskim ogrodnictwem na działce o powierzchni ponad 32000m2, a także planowana budowa basenu, kortu tenisowego i miejsca na inne aktywności, pozostawia nowemu właścicielowi przestrzeń do wyjątkowego rozwoju turystyki.

W tej samej lokalizacji obok znajduje się identyczna willa o takich samych cechach i istnieje możliwość zakupu obu willi razem lub osobno, niewykończonych lub wykończonych.
Cena na zapytanie (w zależności od stopnia zaawansowania budowy).

Miasto: Brač
Rozwiń
Powierzchnia: 1500 m2
Ilość pokoi: 6
Ilość łazienek: 8
Kraj: Chorwacja
Kod oferty: GST-2034/09
Oceń nieruchomość
Skontaktuj się

Jeśli masz pytania odnośnie oferty lub potrzebujesz inne, chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie